Czym wyróżniają się nasze szkolenia? Standard SUS 2.0

Nasze szkolenia z zakresu wiedzy o podatkach, księgowości i prowadzeniu biznesu cieszą się dobrą sławą w branży i wśród wielu przeszkolonych do tej pory kursantów. Między innymi dlatego nasza firma może pochwalić się wyjątkowym odznaczeniem standardem SUS 2.0, czyli potwierdzeniem wiarygodności i wysokiej jakości naszych kursów.

Standard SUS 2.0, czyli certyfikat, który posiadamy, potwierdza jakość świadczonych przez nas usług doradczo-szkoleniowych. Możemy pochwalić się także akredytacją PARP potwierdzającą wiarygodność naszej firmy.

Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0 jest standardem zarządzania i świadczenia usług przez podmioty specjalizujące się w usługach szkoleniowo-rozwojowych. Określa on stawiane wymagania firmom szkoleniowo-rozwojowych w zakresie przygotowania, realizacji i ewaluacji oferowanych usług. Wyznacza też standardy zarządzania firmami oraz kompetencjami osób odpowiedzialnych za realizację usług.